Uitslagen 64ste Ronde van ZEIST

Decathlon Dikke Banden Race

Zondag 2 juni 2019

Categorie 1

1

Mads

Eeldert

De Bilt

2

Maarten

Hoving

Zeist

3

Joep

Noordermeer

Abcoude

4

Bart

Van den

Berg

Utrecht

5

Syrah

de

Bruin

Zeist

6

Laurens

Betnarik

Huis ter Heide

7

Tijl

Jansen

Zeist

 

Categorie 2

1

Rein

Hitman

Utrecht

2

Lars

Boer

Zeist

3

Lois

Haalboom

Bilthoven

4

Mats

van

Kalkeren

Zeist

5

Isa

Eeldert

De Bilt

6

Philip

Berben

Zeist

 

Categorie 3

1

Kees

Hitman

Utrecht

2

Lieuwe

Van den

Berg

Utrecht

3

Femke

Bruggink

Zeist

4

Thijmen

Berben

Zeist

5

Fenne

Hoving

Zeist

6

Josephine

van

Kalkeren

Zeist

Schuurman Open Kampioenschap van ZEIST

 

1

Marc

Stouten

VOORHOUT

2

Bart

Vendrig

Zeist

3

Dennis

Oolbekkink

Hoofddorp

4

Rudolf

Amersfoort

Nieuwegein

5

Randy

Haalboom

Bilthoven

6

Jorgen

Mensinga

Zeist

7

Jorrit

van

Ramshorst

NIJKERKERVEEN

8

Kees

Rosendaal

Veenendaal

9

Paul

Lubbers

ZEIST

10

Corne

Kesteloo

De Meern

12

Wouter

van der

Laan

Huis ter Heide (UT)

14

Jacco

de

Bruin

Zeist

16

Hasan

Ersoy

Zeist

17

Simon

Hengeveld

Zeist

18

Joeri

Kooman

UTRECHT

 

KNWU Meisjes Nieuwelingen

1

Nienke

Vinke

AMERSFOORT

0:50:39.369

2

Femke

Gort

Echt

0:50:39.569

3

Cecilia

van

Zuthem

Zwolle

0:50:39.752

4

Jerney

van der

Heijden

ZEVENHUIZEN

0:50:39.832

5

Karlijn

Koops

ELIM

0:50:40.169

6

Birte

Tellegen

HATTEM

0:50:40.213

7

Anna

van der

Meiden

Heukelum

0:50:40.264

8

Carmen

van der

Veen

Zwolle

0:50:40.317

9

Imme

Arink

Groenlo

0:50:40.329

10

Carola

van de

Wetering

NIEUW VENNEP

0:50:40.345

11

Julia

Kopecky

ZOETERWOUDE

0:50:40.701

12

Elany

Farenhout

Zuidland

0:50:40.798

13

Isa

Naberman

GENEMUIDEN

0:50:40.881

14

Anne

Schumacher

HORST

0:50:42.554

15

Nina

Maathuis

ROTTERDAM

0:50:44.287

16

Emmelie

de

Kok

Steenbergen

0:50:44.629

17

Tess

de

Visser

Reeuwijk

0:50:44.637

18

Norah

Knoef

Eefde

0:50:46.450

19

Noëlle

Booy

BERKEL EN RODENRIJS

0:50:51.965

20

Rosanne

van

Rees

GROOT AMMERS

0:50:52.332

21

Rachella

van

Zanen

Zaandijk

0:50:53.434

22

Lisa

van de

Kamp

Den Haag

0:50:54.391

23

Roos

Engberink

BILTHOVEN

0:50:56.064

24

Sanne

Lazeroms

BOSSCHENHOOFD

0:51:40.389

25

Veerle

Verbeek

Amsterdam

0:53:42.367

26

Isa

de

Caluwe

RIJEN

0:52:02.622

 

KNWU -Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr.

1

Tessa

Neefjes

Wervershoof

0:59:59.546

2

Maike

van der

Duin

ASSEN

0:59:59.670

3

Willemiek

Meinders

Meppel

1:00:00.400

4

Britt

Teunissen

YSSELSTEYN LB

1:00:00.544

5

Judith

Bloem

VAASSEN

1:00:00.608

6

Berit

Huiting

ROLDE

1:00:00.682

7

Melanie

Hessling

Landgraaf

1:00:00.683

8

Puck

Pieterse

AMERSFOORT

1:00:00.822

9

Lieke

v.d.

Draaij

DORDRECHT

1:00:00.901

10

Elizabeth

STANNARD

Australië

1:00:01.024

11

Thirza

Korevaar

GROOT AMMERS

1:00:01.126

12

Cornelie

Smorenburg

Nunspeet

1:00:01.317

13

Hanneke

de

Goeje

LEIDEN

1:00:01.343

14

Melissa

van

Neck

AMSTELVEEN

1:00:01.365

15

Eva

Bijwaard

HILLEGOM

1:00:01.369

16

Winanda

Spoor

APELDOORN

1:00:01.376

17

Sharon

Dommanschet

ROOSENDAAL

1:00:01.472

18

Dorien

Hoog Antink

OCHTEN

1:00:01.612

19

Samira

van

Zuthem

Zwolle

1:00:01.668

20

Myrthe

Willemsen

ELST

1:00:01.820

21

Esmée

Peperkamp

Didam

1:00:01.821

22

Hanneke

Mulder

Utrecht

1:00:02.282

23

Caroline

Thornik Olsen

1:00:02.282

24

Jennifer

van der

Voort

MAARSSEN

1:00:02.736

25

Jet

Wildeman

Nijmegen

1:00:03.132

26

Aranka

Berends

Loenen

1:00:03.276

27

Eline

van den

Pol

PUTTEN

1:00:03.453

28

Suzanne

Mulder

Leiden

1:00:03.918

29

Anna

van

Wersch

TILBURG

1:00:03.954

30

Eva

Bruil

Aalten

1:00:04.131

31

Rixt

Tol

HASSELT

1:00:04.436

32

Anneleen

Bosma

Londen

1:00:04.677

33

Yvet

Schoonewille

KLAZIENAVEEN

1:00:05.443

34

Alicja

Verhagen

Woerden

1:00:05.912

35

Pernilla

van

Rozelaar

MEDEMBLIK

1:00:06.068

36

Marielle

Rockland

Nijmegen

1:00:08.655

37

Denise

Grimberg

Doornenburg

1:00:09.289

38

Lorraine

Röge

ALPHEN AAN DEN RIJN

1:00:09.366

39

Chantal

Verstraten

ROOSENDAAL

1:00:09.982

40

AnneMarie

Pieterse

TIEL

1:00:10.829

41

Sabrina

Opstal

RIJNSBURG

1:00:11.051

42

Jolanda

van der

Ende

Schalkhaar

1:00:11.175

43

Kiki

Janse

ZAANDAM

1:00:11.575

44

Rosan

Koper

HEEMSKERK

1:00:12.291

45

Nadia

Stappenbelt

Apeldoorn

1:00:13.143

46

Ilse

Lingen

OUDERKERK AAN DEN IJSSEL

1:00:13.289

47

Liesanne

Lobenstein

Zwolle

1:00:14.333

48

Lora

Bonthuis

Ingen

1:00:09.557

49

Isa

Pieterse

AMERSFOORT

1:00:10.269

50

Nadine

Post

ASSEN

1:00:13.634

51

Iris

de

Boer

ZAANDAM

1:00:35.840

52

Lisa

Dorussen

BEUNINGEN

0:56:39.754

 

KNWU Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs

1

Mitchell

Huenders

Veenendaal

1:47:45.117

2

Patrick

Bos

Deventer

1:47:45.133

3

Lars

Timmers

KAATSHEUVEL

1:47:47.859

4

Friso

van

Diemen

AMSTELVEEN

1:47:53.215

5

Daan

Hoeks

AMSTELVEEN

1:47:53.385

6

Sjors

Handgraaf

LEIDEN

1:47:53.487

7

Elias

de

Bruijne

Utrecht

1:47:55.186

8

Dennis

van der

Zaal

LISSE

1:48:03.084

9

Daan

Switters

Leusden

1:48:03.663

10

Milan

van der

Touw

VOORSCHOTEN

1:48:03.696

11

Frank

Visser

Utrecht

1:48:04.741

12

Edwin

de

Graaff

Woerden

1:48:05.246

13

Witten

Anthonise

DORDRECHT

1:48:05.466

14

Job

van der

Wal

Amsterdam

1:48:05.738

15

Kyle

Agterberg

MAARTENSDIJK

1:48:09.718

16

Frank

Stijger

HONSELERSDIJK 

1:48:39.099

17

Quinten

Veling

MONNICKENDAM

1:48:52.516

18

Tim

Christen

Leiden

1:48:53.048

19

Arnout

Kempenaar

Enschede

1:48:53.993

20

Jesse

Haaksman

Enschede

1:48:54.318

21

Niels

Bakker

RIJSSEN

1:48:57.455

22

Mike

Appelman

Beverwijk

1:48:57.915

23

Tim

den

Braber

WOERDEN

1:48:58.297

24

Kelvin

Bakx

BERGEN OP ZOOM

1:48:58.883

25

Max

Haaksman

ZEIST

1:48:59.092

26

Floris-Jan

van den

Berge

NIEUWKOOP

1:48:59.175

27

Tony

Reijtenbagh

ZUIDLAND

1:48:59.186

28

Guus

Kruis

Engelen

1:48:59.334

29

Ivar

Hartogs

AMERSFOORT

1:49:00.384

30

Raymond

Splinter

AMSTERDAM

1:49:01.687

31

Niels

Boele

LEIDEN

1:49:05.249

32

Henri

Mol

Nunspeet

1:49:19.197

33

Jeroen

Janssen

NIJMEGEN

1:49:21.322

34

Eddy

van

IJzendoorn

Veenendaal

1:49:21.352

35

Robin

Wennekes

Arnhem

1:49:23.125

36

thomas

kopecky

Engeland

1:55:16.024

37

Jordi

Steenbakkers

BOXTEL

1:48:59.551

38

Armando

van

Bruggen

PURMEREND

1:49:00.127

63ste Ronde van Zeist 2018 

Decathlon Dikke Banden Race

zondag ZEIST 3 JUNI 2018

categorie   1 geb. 2010 – 2011 -2012

1e Maarten Hoving Zeist
2e Maartje Vlemmix Zeist
3e Nieke van Herk Zeist
4e Tijl Jansen Zeist
1e Jente Berkhout Zeist
2e Lars Boer Zeist
3e Jonathan de Jong Zeist

categorie   2 geb. 2009 – 2008 -2007

1e Josephine van Kalkeren Zeist
2e Hugo Berkhout Zeist
3e Daniel de Jong Zeist
4e Stije Huinink Zeist
5e Mats van Kalkeren Zeist

categorie   3 geb. 2006 – 2005 -2004

1e Sven Stolk Zeist
2e Marten de Jong Zeist
3e Kees Hitman Zeist
4e Tiuri Kleine Driebergen
5e Daan Meijer Zeist

63ste Ronde van Zeist 2018 

Open kampioenschap

Uitslagen Open Kampioenschap van ZEIST 2018

1 Wouter van den Laan Huis ter Heide
2 Klaas van den Berg Zeist
3 Jorgen Mensinga Zeist
4 Gijs Spaans Wageningen
5 Eric van den Berg Utrecht
6 Ernst Eeldert De Bilt
7 Erwin Reijneveld Zeist
8 Remco van den Dijk Veenendaal
9 Jan-Willem Hilhorst Soest
10 Paul Lubbers Zeist
11 Gert Nouwen Zeist
12 Jos Leijten Haarlem
13 Jacco de Bruin Zeist
14 Casper Bakker Zeist
15 Kevin Verdam Utrecht
16 Koen Veenenbos Utrecht
17 Joeri Koopman Zeist
18 Thomas Nekkers Utrecht
19 Michael van der Geest De Meern
20 Sven Boelhouwer Zeist
21 Edwin Roetman Odijk
22 Rutger Brandenburg Utrecht
23 Hessel Bootsma Zwolle
24 Theo Wennekes Dodewaard
25 Laurens Hitman Utrecht
26 Mitchell Rook Woerden
27 Maarten Berkhout Zeist
28 André van der Drift Nij Beets
29 Robert Oorschot Zeist
30 Mike Ligthart De Bilt
31 Nick van Baaijen Huis ter Heide
32 Matthijs Thielemans Zeist
33 Sven Stolk Zeist

63ste Ronde van Zeist 2018

B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren

POSITIE

NAAM

RUGNUMMER

TIJD

1 Luuk Schuurmans 77 1:22:25.537
2 Elias de Bruijne 106 1:22:25.611
3 Michel Reinhard 69 1:22:27.966
4 Robbert Schaap 75 1:22:28.153
5 Martijn Lust 57 1:22:28.255
6 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne 66 1:22:28.322
7 Dennis Souverein 79 1:22:28.386
8 Bram Mens 59 1:22:28.473
9 Remco Bertelink 5 1:22:28.592
10 Jermo le Fevre 25 1:22:28.718
11 Martijn Klop 46 1:22:28.900
12 Pim Hackmann 32 1:22:29.230
13 Robin de Pruyssenaere de la Woestijne 67 1:22:29.546
14 Joren Bronkhorst 14 1:22:30.097
15 Roeland Mennink 58 1:22:30.249
16 Edwin de Graaff 29 1:22:30.484
17 Matijn Straatsma 81 1:22:30.555
18 Bas Boenders 10 1:22:31.481
19 Jesse Haaksman 31 1:22:31.601
20 Sven Roggeveen 73 1:22:32.003
21 Nick Roetman 72 1:22:32.421
22 Mark Wencker-Borck 91 1:22:32.856
23 Youri Deelen 17 1:22:33.619
24 Sonny Agema 4 1:22:33.936
25 Roy Hoogendoorn 36 1:22:33.993
26 Fedor Hes 35 1:22:34.931
27 Jonathan Espigares 23 1:22:35.555
28 Martijn Veenhoven 83 1:22:35.669
29 Christiaan de Rijk 70 1:22:35.699
30 Bas van Klarenbosch 44 1:22:36.061
31 Lennart Bult 99 1:22:36.187
32 Patrick van Zuilen 95 1:22:36.189
33 Job van der Wal 89 1:22:36.317
34 Dirk Loekemeijer 100 1:22:36.379
35 Fedde Kloppenburg 47 1:22:36.958
36 Eric Lamphen 53 1:22:37.275
37 Mike Vliek 98 1:22:37.450
38 Christian Lankman 54 1:22:37.464
39 Jasper van den Broek 13 1:22:38.099
40 Menno Boogaard 12 1:22:38.460
41 Henk de Jong 41 1:22:38.547
42 Bram Bet 6 1:22:38.752
43 Arnoud Witsenburg 92 1:22:39.031
44 Matthew van der Linden 56 1:22:39.636
45 Erwin Huzen 39 1:22:39.845
46 Florian Bont 11 1:22:40.871
47 Mark Hermsen 34 1:22:42.037
48 Huib Smit 78 1:22:42.143
49 Dennis ter Wal 88 1:22:42.281
50 Patrick Stengs 80 1:22:42.332
51 Bart Schoon 76 1:22:42.709
52 Wim van der Laan 52 1:22:43.301
53 Thijs Oprel 64 1:22:44.605
54 Levi Kerkhof 43 1:22:45.563
55 Ewout van der Kleij 45 1:22:50.318
56 Nils van Kooij 49 1:22:50.471
57 Mitchell van Roijen 74 1:22:50.882
58 Eddy Hermsen 33 1:25:01.025
59 Guy Frissen 28 1:20:36.018
60 Gerhard Joling 104 1:21:02.313
61 Peter Jansen 40 1:21:25.177
62 Yan van Dijk 19 1:17:27.329
63 Barry Porsius 107 1:09:51.704
64 Berko Dorussen 21 1:01:07.358
65 Jasper Oelers 63 0:59:06.222
66 Martijn Nagtegaal 62 0:55:41.405
67 Chiel van Griethuysen 30 0:55:41.632
68 Nick van Diest 18 0:55:41.859
69 Lars Klugt 103 0:55:42.256
70 Jesse Stam 105 0:55:49.190
71 Idsert Wouda 93 0:59:07.273
72 Sander van Viegen 86 0:54:06.520
73 Ramon Brouwer 15 0:55:42.033
74 Imru Maduro 97 0:52:43.924
DNF Freek van Aernsbergen 3
DNF Jelmer Draaisma 22
DNF Dirk Achterberg 2
DNF Willem Abbema 1
DNF Kevin Vaarties 82
DNF Lodewijk Rinsma 71
DNF Luc van der Lecq 55
DNF Jasper Hupkes 38 1:17:21.537
DNF Nicolaas Huigen 101
DNF Geert Zaal 94
DNF Eddie Heldoorn 102
DNF Vincent van Wersch 96
DNF Rene Bijkerk 8
DNF Jasper Fioole 26

63ste Ronde van Zeist 2018

(G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

POSITIE

NAAM

RUGNUMMER

TIJD

1 Maike van der Duin 10 1:03:27.625
2 Gaby Gieskens 13 1:03:28.134
3 Lisa van Helvoirt 16 1:04:14.298
4 Berit Huiting 20 1:04:14.407
5 Anna van Wersch 54 1:04:14.562
6 Nina Maathuis 29 1:04:14.588
7 Thirza Korevaar 26 1:04:14.709
8 Ilse Pluimers 33 1:04:14.764
9 Chloë Postma 34 1:04:14.806
10 Emma Boogaard 4 1:04:14.857
11 Ruth van Hulst 21 1:04:15.025
12 Elise Uijen 41 1:04:15.139
13 Sanne Prins 35 1:04:15.155
14 Tamara van der Horst 19 1:04:15.213
15 Eva Vogelezang 46 1:04:15.224
16 Dorien Hoog Antink 18 1:04:15.248
17 Denice Keesman 25 1:04:15.321
18 Silke Blei 2 1:04:15.495
19 Rixt Tol 40 1:04:15.499
20 Regina Martens 30 1:04:15.564
21 Iris Verschuren 44 1:04:15.752
22 Yuli van der Molen 31 1:04:15.789
23 Julia van Bokhoven 53 1:04:15.965
24 Kyra Velner 42 1:04:16.001
25 Daphne Kreulen 52 1:04:16.082
26 Malena van Dam 6 1:04:16.226
27 Iris de Boer 3 1:04:16.395
28 Nena Vollering 47 1:04:16.489
29 Oriana Soerewijn 56 1:04:16.558
30 Milly Davis 7 1:04:16.652
31 Carola van de Wetering 51 1:04:16.784
32 Kiki Janse 23 1:04:17.146
33 Sofie Duyn 11 1:04:17.188
34 Pam Schutten 38 1:04:17.250
35 Nathalie Elzinga 12 1:04:17.283
36 Rosanne van Rees 36 1:04:17.614
37 Donja Lombaerts 28 1:04:17.617
38 Lisa van der Meer 58 1:04:17.891
39 Tess de Visser 45 1:04:18.121
40 Lisa Dorussen 8 1:04:18.269
41 Indy van Os 32 1:04:18.491
42 Jerney van der Heijden 55 1:04:18.535
43 Roos Markus 57 1:04:18.674
44 Ilse Lingen 27 1:04:18.815
45 Flore van der Grinten 14 1:04:18.926
46 Lorraine Röge 37 1:02:34.303
47 Mandy Hesselberth 17 0:48:48.274
48 Xin van Warmerdam 49 0:48:48.939
49 Maud Adriaansen 1 0:49:38.390
50 Britt van der Hulst 22 0:49:41.344
51 Veerle Verbeek 43 0:49:49.885
52 Tanja van der Drift 9 0:50:25.129
53 Fenna Weber 50 0:50:25.600
DNF Marit Braat 5
DNF Bodine Vollering 48

62ste Ronde van Zeist 2017

Decathlon Dikke Banden Race 12:00

Categorie 1 (7-8-9 jaar)

  1. Luca Hardeveld
  2. Lois Haalboom
  3. Rein Hitman
  4. Juul Gerards
  5. Kick Berkhout
  6. Lars Boer
  7. Fenna Gerestein
    8. Maartje Vlemmix
  8. Maarten Hoving
  9. Loete Gerards
  10. Roos Bovenhuis
  11. Fenne Schouten
  12. Dominic Stojanonic
Categorie 2 (10-11 jaar)

  1. Brend de Groot
  2. Casper Mulderij
  3. Kees Hitman
  4. Hylke Kieboom
  5. Lucas Gill
  6. Hugo Berkhout
  7. Jesse van ‘t Erve
  8. Jort Schouten
  9. Joshua
Categorie 3 (12- 13 jaar)

  1. Milan Mulderij
  2. Matz de Groot
  3. Marten de Jong
  4. Noah Haalboom
  5. Jade Harm

62ste Ronde van Zeist 2017

Decathlon Dikke Banden Race 12:00

62ste Ronde van Zeist 2017

(B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren

positie deelnemer rugnummer tijd
1 Jasper Verkuijl 96 1:20:08.221
2 Dennis Souverein 74 1:20:11.384
3 Thymen Arensman 2 1:20:11.458
4 Fernand Cools 22 1:20:11.487
5 Arthur Rutte 108 1:20:11.518
6 Roderik Egberink 26 1:20:11.748
7 Tijs Dekker 23 1:20:12.448
8 Matijn Straatsma 77 1:20:16.081
9 Frank Visser 86 1:20:16.186
10 Kyle Agterberg 1 1:20:19.077
11 Robin de Pruyssenaere de la Woestijne 65 1:20:19.443
12 Henk de Jong 45 1:20:41.859
13 Remco Bertelink 7 1:20:44.319
14 Martijn Lust 58 1:20:52.446
15 Martijn de Groot 36 1:20:52.479
16 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne 64 1:20:52.482
17 Arjan Seunninga 72 1:20:53.091
18 Bastiaan de Blom 12 1:20:53.108
19 Jermo le Fevre 28 1:20:53.189
20 Henne van Zanten 94 1:20:53.228
21 Danny Vrolijk 89 1:20:53.341
22 Michel Reinhard 66 1:20:53.424
23 Guy Frissen 32 1:20:53.439
24 Siebe Vrieswijk 109 1:20:53.600
25 Luuk Schuurmans 71 1:20:53.689
26 Joel Verlee 84 1:20:53.710
27 Mike Raven 104 1:20:53.842
28 Lodewijk Rinsma 68 1:20:54.063
29 Bas Boenders 13 1:20:54.136
30 Jesse Haaksman 37 1:20:54.276
31 Daniël Bijlenga 100 1:20:54.286
32 Coen Beckers 3 1:20:54.347
33 Gert-Jan Veltkamp 81 1:20:54.430
34 David van den Berg 6 1:20:54.964
35 Job Janssen 102 1:20:55.198
36 Arno te Brake 17 1:20:55.371
37 Mark Wencker-Borck 90 1:20:56.687
38 Martijn Broekman 18 1:20:57.149
39 Rob van Beek 4 1:20:59.252
40 Herman ten Kate 47 1:21:00.408
41 Jorre van der Bij 10 1:21:05.611
42 Juliën Smink 107 1:21:08.859
43 Menno Boogaard 14 1:22:13.786
44 Patrick van Zuilen 95 1:22:14.050
45 Martin Luijk 99 1:22:14.164
46 Bram Bet 8 1:22:14.170
47 Thijs van der Bijl 11 1:22:14.274
48 Mitchell Vink 85 1:22:14.393
49 Joren Bronkhorst 98 1:22:14.460
50 Fedor Hes 41 1:22:14.585
51 Bas van Boven 16 1:22:15.148
52 Hugo Heijer 40 1:22:15.148
53 Ard Veneman 82 1:22:15.329
54 Ruud Schrauwen 70 1:22:19.257
55 Koen Polder 63 1:22:20.081
56 Wim van der Laan 97 1:22:21.228
57 Jasper de Heus 42 1:22:25.352
58 Ynte de Vries 106 1:22:45.955
59 Robert-Jan Bos 15 1:22:46.822
60 Marco Blom 105 1:22:47.554
61 Dick Kinket 49 1:22:47.629
62 Jelmer Draaisma 25 1:22:47.647
63 Jari Kloppenburg 52 1:22:48.100
64 Jacco Konijn 110 1:22:48.581
65 Levi Kerkhof 48 1:07:54.410
66 Marco Ehlert 27 1:08:27.811
67 mark van os 61 1:09:44.446
68 Egon Nanninga 60 1:05:22.338
69 Dennis Hardeman 38 1:08:19.306
70 Dave Susan 78 1:08:28.022
71 Adrie Frijters 31 1:08:28.185
72 Idsert Wouda 92 1:06:42.989
73 Kees Rigter 67 1:09:26.643
74 Berko Dorussen 24 1:09:26.841

62ste Ronde van Zeist 2017

Open Kampioenschap 15:45

positie deelnemer rugnummer
1 Erwin Reijneveld 51
2 Remco van Dijk 47
3 Klaas van den Berg 23
4 Eric van den Berg 21
5 Jorgen Mensinga 33
6 Krijn Janssen 31
7 Randy Haalboom 50
8 Mike Ligthart 46
9 Ernst Eeldert 52
10 Erik Driessen 27
11 Jacco de Bruin 26
12 Joost Petit 36
13 Rutger Brandenburg 24
14 Willem Mulderij 34
15 Jeroen Meulmeester 48
16 Marc Padros 35
17 Erik van Leeuwen 32
18 Maarten Viisser 38
19 Cindy van Rijkswick 3
20 Sara van Vliet 4
21 Maarten Berkhout 42
22 Hugo Berkhout 44

© 1947-2019 Stichting Wielerronde van Zeist | Met veel plezier gesponsord ontwerp en realisatie: Ontwerpteam | Disclaimer |  Privacyverklaring | Contact

Pin It on Pinterest

Share This